İletişim & Reklam

 

Bülten Göndermek için: bilgi@beceriklikadin.com

Becerikli Kadin com amacı ne

Bu sitenin amacı kadınlarla ilgili haberleri bir arada sunmaktır. Kadınları reklam aracı, Magazin malzemesi, Sex aracı olarak sunulmasına ve son zamanlarda tv ve gazetelerde yanlızca öldürülen tecavüz edilen kadın haberlerine karşı bu ülkede çalışan üreten girişimci yöneten kadınlardan haberler sunmak.

Bu sitede ülkesine faydalı kadınların haberlerini bulacaksınız.

Sizde bu ülke için üreten yöneten tüm kadınlarımıza kendini tanıtma hakkı veriyor. Kendiniz ve ürettiğiniz ne varsa bülten ve görsellerini bize ulaştırın. Yayına alalım. Amacımız sesi duyulmaya sessiz çoğunluğun sesini duyurmak.

Bizi tavsiye ederek takip ederek destek olabilirsiniz

Yasal Bildirimler

www.beceriklikadin.com  hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılıdır.Sitemiz  yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. Site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Herhangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve telif konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri,bilgi@beceriklikadin.com  adresinden ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz  incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

www.beceriklikadin.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.